DESTILAČNÍ PŘÍSTROJ - funkční model
  • DESTILAČNÍ PŘÍSTROJ - funkční model
  • DESTILAČNÍ PŘÍSTROJ - funkční model

Destilační kolona, jednodílné zařízení, celoskleněný - funkční model

82999
1 497,00 Kč
S DPH

Destilační přístroj, jednodílný, skleněný - funkční model.

7 ks
Počet
Skladem

  • Zabezpečené webové stránky na protokolu (https) Zabezpečené webové stránky na protokolu (https)
  • Spolehlivá doprava pomocí Toptrans Spolehlivá doprava pomocí Toptrans
  • Komunikace se zákazníkem je samozřejmostí Komunikace se zákazníkem je samozřejmostí

Destilační přístroj jednodílný, celoskleněný – působivý svým elegantním vzhledem. Nevýhodou je, že při zahřívání destilovaného média se ohřívá i chladicí kapalina. Funkční model destilačního přístroje je vynikajícím společníkem pro posezení s přáteli a pobavení hostů. Postup užití Do spodní části destilačního přístroje se naplní cca 0,20 l červeného vína či bílého vína. Horní část se naplní vodou pro chlazení. V kahanu, který zahřívá víno, je běžný líh, který je možné zakoupit kdekoliv v drogerii. Dle vzdálenosti plamenu od spodní nádoby destilačního přístroje (přibližně 6 - 7 cm) se ohřívá víno ve spodní části. Destilace vína trvá při teplotě mezi 90 a 95 stupni Celsia přibližně 40 minut. Výsledkem je, dle druhu použitého vína, překvapivě chutný destilát silný přibližně 50% v množství 4 - 5 cl. Balení na obrázku je pouze ilustrační, varianty balení se liší pouze barvou podkladní látky.

Po špatných zkušenostech s přepravou jsme byli donuceni zboží opatřit dřevěným ochranným obalem, za který účtujeme 60 Kč.

Přes toto opatření pro jistotu zásilku za přítomnosti řidiče rozbalte a pečlivě zkontrolujte! Event. pozdější reklamace jsou problematické.

Pokud byste nevěděli kam s vyrobeným destilátem, podívejte se na nabídku našich jedinečných hraček pro dospělé nebo soudků či sklenic.

Parametry

Země
ČR
Výrobce
ČR

3 dalších produktů ve stejné kategorii: